Jasna Psychoterapia

Polityka i Biznes

 

Od osób pracujących w biznesie oraz polityce wymaga się bardzo wiele… Nieustanna presja i chęć osiągania sukcesów bardzo często prowadzi do wypalenia, frustracji, poczucia beznadziei i niemocy, depresji.

 

Jeżeli:

  • Chcesz osiągać sukces i jednocześnie pozostawać w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami?
  • Chcesz być wiarygodny dla swoich wyborców/kontrahentów/pracowników?
  • Chcesz odkryć swoje mocne strony i zacząć je wykorzystywać w działaniu?

Zapraszamy na konsultacje z naszą ekspertką, która pomoże Ci odkryć to czego potrzebujesz aby osiągnąć sukces, a jednocześnie zadbać o swój życiowy spokój.

Spotkania prowadzi Elżbieta Stawecka, która posiada wieloletnie doświadczenie w tym obszarze. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.

 

Ukończyła m.in. międzynarodowe szkolenia dla trenerów liderów politycznych, które było zorganizowane przez European Liberal Forum (ELF).

 

Od 2015 roku zaangażowana jest w życie polityczne. Doskonale zna kulisy polityki. Współpracuje z Posłami i Posłankami. Na co dzień pełni funkcję Radnej Dzielnicy.

Spotkania są indywidualne i trwają 60 minut.
To ile będziesz ich potrzebować zależy od Ciebie.

 

"Współpracując z Elżbietą, doświadczyłem wielokrotnie ogromnego zaangażowania z Jej strony. To osoba, która zawsze daje z siebie 100%. Rzetelność, oddanie i solidność sprawiają, że wiesz, że możesz jej zaufać. Ela bardzo szybko odczytuje intencje drugiego człowieka, co jest kluczowe w każdej interakcji i ułatwia budowanie nici porozumienia"

„Poznając Elę, wiedziałam, że to osoba, której warto zaufać. Posiada ona niezwykłą umiejętność budowania relacji z ludźmi. Jest niezwykle solidna i pełna pomysłów. Potrafi równoważyć emocje, co sprawia, że w pracy jest zawsze skuteczna. Jest kobietą konkretną, solidną i bezpośrednią, co dla mnie jest absolutnie najważniejsze w każdej współpracy”

„Elżbieta jest osoba solidną i godną zaufania. Ma ogromną wiedzę, która doskonale wykorzystuje w praktyce. Praca z takimi osobami to przyjemność”

Przez wiele lat kierowałem sporymi zespołami ludzi, a jako lider i menedżer wiem, jak często potrzebujemy emocjonalnej równowagi. Nie tylko gdy dopada nas stres, wypalenie czy depresja – ale także wtedy, gdy osiągamy sukces. W obu sytuacjach polecam współpracę z Elżbietą.

Jeżeli potrzebujesz spotkania w innym terminie niż wskazane prosimy o kontakt bezpośrednio z psychoterapeutką w celu dostosowania terminu do Twoich potrzeb tel. 791 553 266