Poradnia psychologiczna Jasna Psychoterapia

Nasz zespół tworzą m.in. psychoterapeuci, seksuolodzy, pedagodzy oraz specjaliści od uzależnień, ale także psycholog dziecięcy, terapeuta pracy z ciałem, mediator oraz dietetyk. O każdej z tych osób można dowiedzieć się więcej ze szczegółowego opisu, który obejmuje zarówno wykształcenie i doświadczenie specjalisty w danej dziedzinie, jak i jego prywatne zainteresowania.

Konsultacje psychologiczne czy psychoterapeutyczne warto poprzedzić pozyskaniem wiedzy na temat świadczonych usług oraz cennika. Jasna Psychoterapia to jednocześnie jasno przedstawione zasady współpracy.

Wizytę można zatwierdzić za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie. Wystarczy wypełnić pola oraz wybrać jedną z opcji: “Rezerwuj” lub “Zadzwoń” (przycisk z numerem telefonu).

Centrum Psychoterapii i Terapii Seksuologicznej mieści się przy ulicy Aleje Jerozolimskie w Warszawie. Dojazd do ośrodka zlokalizowanego w ścisłym centrum nie powinien sprawić więc trudności osobom, które mieszkają w stolicy i chcą skorzystać z konsultacji lub wziąć udział w terapii. Przed budynkiem znajduje się parking, natomiast niewiele dalej – przystanek autobusowy Plac Starynkiewicza 04, który umożliwia dogodny przyjazd na miejsce.

Jasna Psychoterapia
Centrum Psychoterapii i Terapii Seksuologicznej Monika Kaszuba

NIP: 5681596171
ul. Aleje Jerozolimskie 99/19
02-001 Warszawa
woj. mazowieckie

Telefon: +48 538 458 111
Email: kontakt@jasnapsychoterapia.pl

Numer konta bankowego

78 1160 2202 0000 0003 6480 5730