DOROTA HOLC

psychoterapeuta

Jestem politologiem społecznym, psychoterapeutą w trakcie certyfikacji, mediatorem.

Pracuję w nurcie terapii poznawczo – behawioralnej i terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. W swojej pracy wykorzystuję elementy terapii akceptacji i zaangażowania (ACT), terapii schematów oraz porozumienia bez przemocy.

Pracuję z osobami dorosłymi, które doświadczają:

  • kryzysów życiowych
  • problemów w relacjach osobistych i zawodowych
  • stanów lękowych
  • stanów depresyjnych
  • wypalenia zawodowego
  • niskiej samooceny
  • prowadzę mediacje rodzinne


Ukończyłam Politykę Społeczną na Uniwersytecie Warszawskim, studia podyplomowe z Mediacji Rodzinnych i Społecznych, Medyczne Studium Pielęgniarskie, dwustopniowe szkolenie z Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR.), szkolenie NVC (porozumienie bez przemocy). Obecnie jestem w trakcie nauki w 4-letniej szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej z dialogiem motywującym rekomendowanej przez PTTPB i zgodnej ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies.

Doświadczenie zdobywałam pracując przez ponad 20 lat w placówkach medycznych o różnych specjalnościach, odpowiadając za organizację procesów leczenia i zdrowienia pacjentów. Ostanie 4 lata byłam związana z placówkami zajmującymi się zdrowiem psychicznym. Swoją pracę poddaję superwizji.

„Ciekawy paradoks polega na tym, że dopiero gdy zaakceptuje siebie takim jakim jestem, mogę siebie zmienić”- Carl Rogers. Odkrywanie, zrozumienie i akceptacja siebie jest również drogą do budowania satysfakcjonujących relacji ze sobą i z innymi ludźmi. Ukończyłam psychologię kliniczną oraz pedagogikę specjalną  na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Systematycznie dokształcam się uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Zrealizowałam, m.in. studia podyplomowe z Arteterapii, szkolenie Self-regulation dla specjalistów, warsztaty z Treningu Umiejętności Społecznych, 3-stopniowe szkolenie z terapii behawioralnej osób z autyzmem. Posiadam wieloletnie doświadczenie pracy w placówkach edukacyjnych. 

Szkolę się w nurcie integracyjnym w 4 -letniej Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne. 


Pracuję pod stałą superwizją. Kieruję się indywidualnym podejściem do Klienta, starając się, aby moje towarzyszenie było jak najbardziej wspierające.

Koszt sesji:

Użyj naszej recepcji online. Wystarczy,
że klikniej "Rezerwuj" poniżej:

REZERWUJ

Zadzwoń, nasza recepcja odpowie
na wszelkie Twoje pytania i umówi wizytę.

+48 538 458 111

ZESPÓŁ

Group 97

MONIKA KASZUBA

psychoterapeuta, seksuolog, psycholog

„Wierzę, że budowa bezpiecznej, opartej o zaufanie relacji między terapeutą a klientem jest kluczowa w realizacji celów psychoterapii.”

ELŻBIETA STAWECKA

psychoterapeuta, specjalista od uzależnień, seksuolog

„Ty masz to, czego potrzebujesz i razem to znajdziemy”

NATALIA BĄK

pedagog, psychoterapeuta

„Dla mnie najważniejszy jest drugi człowiek. W gabinecie staram się wytworzyć atmosferę pełną bezpieczeństwa i empatycznego zrozumienia”

Group 100

EWA PAWŁOWSKA

psycholog, pedagog, psychoterapeuta

„Odkrywanie, zrozumienie i akceptacja siebie jest również drogą do budowania satysfakcjonujących relacji ze sobą i z innymi ludźmi.”

MARIA DEPTA

psychoterapeuta, dramaterapeuta, arteterapeuta

„W pracy terapeutycznej, by wspierać klientów w  rozumieniu siebie i swoich uczuć, wykorzystuje kreatywne metody pracy oraz prace ze snem”

EWA KROPLEWSKA

psycholog, psychoterapeuta

„Staram się stworzyć bezpieczną przestrzeń do terapii, aby stopniowo wspólnie z pacjentem pracować nad wyznaczonymi celami.”

dorota holc

DOROTA HOLC

psychoterapeuta

„Ciekawy paradoks polega na tym, że dopiero gdy zaakceptuje siebie takim jakim jestem, mogę siebie zmienić”- Carl Rogers

IWONA TOŁBIŃSKA

PSYCHOTERAPEUTA, PSYCHOLOG

” Możliwość towarzyszenia klientom w podróży ku samorealizacji i osobistemu spełnieniu jest dla mnie przygodą i przywilejem.”

SPRAWDŹ PRZYKŁADOWE OPINIE
O NASZYCH SPECJALISTACH

(Z SERWISU "ZNANY LEKARZ")

Umów się teraz online, wystarczy kliknąć i wybrać specjalistę.

Użyj naszej recepcji online. Wystarczy,
że klikniej "Rezerwuj" poniżej:

REZERWUJ

Zadzwoń, nasza recepcja odpowie
na wszelkie Twoje pytania i umówi wizytę.

+48 538 458 111