Jasna Psychoterapia

EWA PAWŁOWSKA

psycholog, pedagog, psychoterapeuta (w trakcie szkolenia)

Bardzo ważne jest dla mnie spotkanie z drugą osobą w relacji. Niesie ono w sobie otwartość na drugą osobę, empatyczne podążanie, życzliwość i szacunek. Moim zdaniem, dzięki temu możliwe jest towarzyszenie Człowiekowi na drodze zmiany, radzenia sobie z trudnościami, otwierania skrzydeł. 

„Ciekawy paradoks polega na tym, że dopiero gdy zaakceptuje siebie takim jakim jestem, mogę siebie zmienić”- Carl Rogers. Odkrywanie, zrozumienie i akceptacja siebie jest również drogą do budowania satysfakcjonujących relacji ze sobą i z innymi ludźmi. 

Ukończyłam psychologię kliniczną oraz pedagogikę specjalną na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Systematycznie dokształcam się uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Zrealizowałam, m.in. studia podyplomowe z Arteterapii, szkolenie Self-regulation dla specjalistów, warsztaty z Treningu Umiejętności Społecznych, 3-stopniowe szkolenie z terapii behawioralnej osób z autyzmem. Posiadam wieloletnie doświadczenie pracy w placówkach edukacyjnych. 

Szkolę się w nurcie integracyjnym w 4 -letniej Profesjonalnej Szkole Psychoterapii
w Instytucie Psychologii Zdrowia, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne. 

Pracuję pod stałą superwizją. Kieruję się indywidualnym podejściem do Pacjenta, starając się, aby moje towarzyszenie było jak najbardziej wspierające.

Koszt sesji:

Użyj naszej recepcji online. Wystarczy,
że klikniej "Rezerwuj" poniżej:

REZERWUJ

Zadzwoń, nasza recepcja odpowie
na wszelkie Twoje pytania i umówi wizytę.

+48 538 458 111

ZESPÓŁ

Monika Kaszuba

MONIKA KASZUBA

psychoterapeuta, seksuolog, psycholog

„Wierzę, że budowa bezpiecznej, opartej o zaufanie relacji między terapeutą a pacjentem jest kluczowa w realizacji celów psychoterapii.”

ELŻBIETA STAWECKA

psychoterapeuta, specjalista od uzależnień, seksuolog

„Ty masz to, czego potrzebujesz i razem to znajdziemy”

Natalia Bąk

NATALIA BĄK

pedagog, psychoterapeuta

„Dla mnie najważniejszy jest drugi człowiek. W gabinecie staram się wytworzyć atmosferę pełną bezpieczeństwa i empatycznego zrozumienia”

Ewa Pawłowska

EWA PAWŁOWSKA

psycholog, pedagog, psychoterapeuta

„Odkrywanie, zrozumienie i akceptacja siebie jest również drogą do budowania satysfakcjonujących relacji ze sobą i z innymi ludźmi.”

MARIA DEPTA

psychoterapeuta, dramaterapeuta, arteterapeuta

„W pracy terapeutycznej, by wspierać klientów w  rozumieniu siebie i swoich uczuć, wykorzystuje kreatywne metody pracy oraz prace ze snem”

MARTA KROPLEWSKA

psycholog, psychoterapeuta

„Staram się stworzyć bezpieczną przestrzeń do terapii, aby stopniowo wspólnie z pacjentem pracować nad wyznaczonymi celami.”

DARIA BOREK

MEDIATOR, OFFICE MANAGER

„Uważam, że każdy człowiek ma w sobie wyjątkowe umiejętności. W myśl tej zasady, celem mojej pracy jest zrobić wszystko, aby pacjent nauczył się je wykorzystywać.”

 

IWONA TOŁBIŃSKA

PSYCHOTERAPEUTA, PSYCHOLOG

” Możliwość towarzyszenia klientom w podróży ku samorealizacji i osobistemu spełnieniu jest dla mnie przygodą i przywilejem.”

MARCIN MICHALSKI

DIETETYK

„Zdrowe odżywianie jest kluczem do osiągnięcia optymalnego zdrowia oraz osiągania innych życiowych celów”

SPRAWDŹ PRZYKŁADOWE OPINIE
O NASZYCH SPECJALISTACH

(Z SERWISU "ZNANY LEKARZ")

Umów się teraz online, wystarczy kliknąć i wybrać specjalistę.

Użyj naszej recepcji online. Wystarczy,
że klikniej "Rezerwuj" poniżej:

REZERWUJ

Zadzwoń, nasza recepcja odpowie
na wszelkie Twoje pytania i umówi wizytę.

+48 538 458 111