MARIA DEPTA

psychoterapeuta, dramaterapeuta, arteterapeuta

Jestem dramaterapeutką w trakcie certyfikacji oraz certyfikowaną arteterapeutką w zakresie dramaterapii (Stowarzyszenie Arteterapeutów Polskich „Kajros”, nr certyfikatu 50/2021.).

W pracy terapeutycznej, by wspierać klientów w lepszym rozumieniu siebie i swoich uczuć, wykorzystuję kreatywne metody pracy oraz pracę ze snem. Najistotniejsza w procesie terapii jest dla mnie bezpieczna i pełna zaufania relacja terapeutyczna.

Zapraszam osoby, które doświadczają:

  • trudności w zrozumieniu i wyrażaniu własnych emocji i uczuć,
  • poczucia osamotnienia i izolacji, 
  • problemów w relacjach, trudności w budowaniu  bliskości z drugim człowiekiem,
  • niskiej samooceny, poczucia braku pewności siebie i obniżonego poczucia własnej wartości,
  • stanów depresyjnych,
  • problemów osobistych i zawodowych,
  • problemów w radzeniu sobie w sytuacjach trudnych,         
  • utraty celowości i sensu życia.  

Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą.


Ukończyłam 4 lata szkolenia w zakresie dramaterapii oraz wiele polskich i zagranicznych kursów i szkoleń specjalistycznych. Poza tym, że jestem terapeutką w trakcie certyfikacji jestem także trenerką umiejętności psychologicznych rekomendowaną (w 2014 roku) przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz superwizorką metody dramy Drama Way. Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów psychologicznych, treningów oraz szkoleń m.in z zakresu profilaktyki, komunikacji, możliwości wykorzystania dramy w pracy edukacyjnej i rozwojowej.

Od 2002 roku pracuję z różnymi grupami odbiorców m.in. młodzieżą, osobami doświadczającymi przemocy, grupami wykluczonymi, wychowawcami i nauczycielami, działając na rzecz poprawy ich jakości życia, zdrowia psychicznego oraz radzenia sobie z różnymi  rodzajami opresji. Współpracowałam z wieloma organizacjami m.in. Centrum Praw Kobiet (współprowadząc przez 5 lat grupy teatralno-terapeutyczne dla kobiet doświadczających przemocy).

Kilka słów o mnie

Przez 15 lat pracowałam jako wykładowca akademicki przygotowując studentów i studentki do pracy z grupami. Na co dzień związana jestem z Ośrodkiem Rehabilitacji Socjopsychiatrycznej prowadzonym przez Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii. Mam też doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym, w centralnej instytucji państwowej, co pozwala mi lepiej rozumieć problemy i potrzeby osób pracujących w tym obszarze.

Do pracy jeżdżę na rowerze, bliska jest mi filozofia, od wielu lat jestem związana ze Stoickim Klubem Polemicznym.

Koszt sesji:

Użyj naszej recepcji online. Wystarczy,
że klikniej "Rezerwuj" poniżej:

REZERWUJ

Zadzwoń, nasza recepcja odpowie
na wszelkie Twoje pytania i umówi wizytę.

+48 538 458 111

ZESPÓŁ

Group 97

MONIKA KASZUBA

psychoterapeuta, seksuolog, psycholog

„Wierzę, że budowa bezpiecznej, opartej o zaufanie relacji między terapeutą a klientem jest kluczowa w realizacji celów psychoterapii.”

ELŻBIETA STAWECKA

psychoterapeuta, specjalista od uzależnień, seksuolog

„Ty masz to, czego potrzebujesz i razem to znajdziemy”

NATALIA BĄK

pedagog, psychoterapeuta

„Dla mnie najważniejszy jest drugi człowiek. W gabinecie staram się wytworzyć atmosferę pełną bezpieczeństwa i empatycznego zrozumienia”

Group 100

EWA PAWŁOWSKA

psycholog, pedagog, psychoterapeuta

„Odkrywanie, zrozumienie i akceptacja siebie jest również drogą do budowania satysfakcjonujących relacji ze sobą i z innymi ludźmi.”

MARIA DEPTA

psychoterapeuta, dramaterapeuta, arteterapeuta

„W pracy terapeutycznej, by wspierać klientów w  rozumieniu siebie i swoich uczuć, wykorzystuje kreatywne metody pracy oraz prace ze snem”

MARTA KROPLEWSKA

psycholog, psychoterapeuta

„Staram się stworzyć bezpieczną przestrzeń do terapii, aby stopniowo wspólnie z pacjentem pracować nad wyznaczonymi celami.”

dorota holc

DOROTA HOLC

psychoterapeuta

„Ciekawy paradoks polega na tym, że dopiero gdy zaakceptuje siebie takim jakim jestem, mogę siebie zmienić”- Carl Rogers

IWONA TOŁBIŃSKA

PSYCHOTERAPEUTA, PSYCHOLOG

” Możliwość towarzyszenia klientom w podróży ku samorealizacji i osobistemu spełnieniu jest dla mnie przygodą i przywilejem.”

MARCIN MICHALSKI

DIETETYK

„Zdrowe odżywianie jest kluczem do osiągnięcia optymalnego zdrowia oraz osiągania innych życiowych celów”

SPRAWDŹ PRZYKŁADOWE OPINIE
O NASZYCH SPECJALISTACH

(Z SERWISU "ZNANY LEKARZ")

Umów się teraz online, wystarczy kliknąć i wybrać specjalistę.

Użyj naszej recepcji online. Wystarczy,
że klikniej "Rezerwuj" poniżej:

REZERWUJ

Zadzwoń, nasza recepcja odpowie
na wszelkie Twoje pytania i umówi wizytę.

+48 538 458 111

Centrum Psychoterapii i Terapii Seksuologicznej Monika Kaszuba, 02-001 Warszawa, Aleje Jerozolimskie 99/19, woj. mazowieckie, NIP: 5681596171 Tel: 538458111 E-mail: kontakt@jasnapsychoterapia.pl