Jasna Psychoterapia

Marta Kroplewska

psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie czteroletniego szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ukończyłam Kurs Racjonalnej Terapii Zachowania.

Swoje doświadczenie zawodowe zaczęłam zdobywać początkowo na praktykach studenckich, które ukierunkowały mnie na bezpośrednią pracę z drugim człowiekiem. Jednym z najważniejszych miejsc, w którym zdobyłam doświadczenie w zawodzie psychologa oraz, które skłoniło mnie do rozpoczęcia szkoły psychoterapii, to poradnia zdrowia psychicznego. W tym miejscu miałam możliwość pracować z pacjentami będącymi w kryzysie, prezentującym zaburzenia nastroju, lękowe, emocjonalne, z niskim poczuciem własnej wartości, fobią społeczną czy nerwicą natręctw. Powyższe doświadczenia pokierowały mnie do wyboru metod pracy z pacjentem opartych na dowodach naukowych, co niewątpliwie wyróżnia terapię poznawczo-behawioralną. Pozwala ona na zrozumienie w jaki sposób nasze interpretowanie różnych sytuacji wpływa na spostrzeganie siebie, świata i innych ludzi, a także na to, jakie zachowanie prezentujemy. Terapia ta daje możliwość poznania siebie, uczy jak zmienić dysfunkcjonalne myślenie i zastąpić je zdrowszym, bardziej realnym. 

W mojej pracy kieruję się dobrem drugiego człowieka. Staram się stworzyć bezpieczną przestrzeń do terapii, aby stopniowo wspólnie z pacjentem pracować nad wyznaczonymi celami. Istotne jest dla mnie podążanie za drugim człowiekiem oraz towarzyszenie mu w procesie zmiany. W trakcie spotkań dostarczam drugiej osobie technik i narzędzi terapeutycznych, które są pomocne w zmianie myślenia i zachowania, a także wskazuję na już posiadane przez nią zasoby. Istotne jest dla mnie również aktywizowanie behawioralne pacjenta, zwłaszcza poza gabinetem, gdzie w środowisku naturalnym może sprawdzić swoje umiejętności oraz doświadczyć zmiany w obszarach, które dotychczas sprawiały trudność. 

Pracuję z dorosłymi i młodzieżą powyżej 16 roku życia.

Prywatnie jestem wielbicielką polskiego morza, długich spacerów oraz kontaktu z naturą. W wolnym czasie staram się zachować równowagę pomiędzy aktywnym spędzaniem czasu, a zaszywaniem się z książką w spokojnym miejscu. 

Koszt sesji:

Użyj naszej recepcji online. Wystarczy,
że klikniej "Rezerwuj" poniżej:

REZERWUJ

Zadzwoń, nasza recepcja odpowie
na wszelkie Twoje pytania i umówi wizytę.

+48 538 458 111

ZESPÓŁ

Monika Kaszuba

MONIKA KASZUBA

psychoterapeuta, seksuolog, psycholog

„Wierzę, że budowa bezpiecznej, opartej o zaufanie relacji między terapeutą a klientem jest kluczowa w realizacji celów psychoterapii.”

ELŻBIETA STAWECKA

psychoterapeuta, specjalista od uzależnień, seksuolog

„Ty masz to, czego potrzebujesz i razem to znajdziemy”

Natalia Bąk

NATALIA BĄK

pedagog, psychoterapeuta

„Dla mnie najważniejszy jest drugi człowiek. W gabinecie staram się wytworzyć atmosferę pełną bezpieczeństwa i empatycznego zrozumienia”

Ewa Pawłowska

EWA PAWŁOWSKA

psycholog, pedagog, psychoterapeuta

„Odkrywanie, zrozumienie i akceptacja siebie jest również drogą do budowania satysfakcjonujących relacji ze sobą i z innymi ludźmi.”

MARIA DEPTA

psychoterapeuta, dramaterapeuta, arteterapeuta

„W pracy terapeutycznej, by wspierać klientów w  rozumieniu siebie i swoich uczuć, wykorzystuje kreatywne metody pracy oraz prace ze snem”

MARTA KROPLEWSKA

psycholog, psychoterapeuta

„Staram się stworzyć bezpieczną przestrzeń do terapii, aby stopniowo wspólnie z pacjentem pracować nad wyznaczonymi celami.”

DARIA BOREK

MEDIATOR, OFFICE MANAGER

„Uważam, że każdy człowiek ma w sobie wyjątkowe umiejętności. W myśl tej zasady, celem mojej pracy jest zrobić wszystko, aby pacjent nauczył się je wykorzystywać.”

IWONA TOŁBIŃSKA

PSYCHOTERAPEUTA, PSYCHOLOG

” Możliwość towarzyszenia klientom w podróży ku samorealizacji i osobistemu spełnieniu jest dla mnie przygodą i przywilejem.”

MARCIN MICHALSKI

DIETETYK

„Zdrowe odżywianie jest kluczem do osiągnięcia optymalnego zdrowia oraz osiągania innych życiowych celów”

SPRAWDŹ PRZYKŁADOWE OPINIE
O NASZYCH SPECJALISTACH

(Z SERWISU "ZNANY LEKARZ")

Umów się teraz online, wystarczy kliknąć i wybrać specjalistę.

Użyj naszej recepcji online. Wystarczy,
że klikniej "Rezerwuj" poniżej:

REZERWUJ

Zadzwoń, nasza recepcja odpowie
na wszelkie Twoje pytania i umówi wizytę.

+48 538 458 111