c4adda9e287f43a8914950267db213-jasna-psychoterapia-biz-photo-06aa84f16bd849b194c5ec8852d8e9-booksy

Facebook-f


Envelope


Map-marker-alt

MONIKA KASZUBA

psychoterapeuta, seksuolog, psycholog

Jestem psychoterapeutą, psychologiem i seksuologiem.

Prowadzę terapię indywidualną, terapię par, terapię rodzinną oraz terapię dzieci i młodzieży. Udzielam także jednorazowych konsultacji psychologicznych i seksuologicznych.

Od lat związana jestem ze Stowarzyszeniami i Fundacjami działającymi na rzecz zdrowia psychicznego. Przygotowując się do roli biegłego sądowego, doskonalę swoje umiejętności w I Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów w Warszawie.

Obszarami mojej pracy są m.in.

– trudności emocjonalne (objawy psychosomatyczne, napięcie, bezsenność, uporczywe myśli),

– szeroko pojęta terapia seksualna (obniżone libido, lęki związane ze współżyciem, zaburzenia erekcji na tle psychicznym, ból podczas współżycia,

– trudności wychowawcze (agresja, nieśmiałość, konflikty rodzicielskie);

– konflikty w związku (nieporozumienia, słaba komunikacja)

– mediacje (konsultacje przedrozwodowe, porozumienia w sprawie opieki nad dzieckiem, zarządzanie wspólnym majątkiem, sprawy spadkowe);

– kryzysy życiowe (rozstania, zmiana otoczenia, śmierć bliskiej osoby);

– zaburzenia lękowe, obsesyjno-kompulsywne (nerwica natręctw), zespół Aspergra, mutyzm selektywny);

– niska samoocena, nieśmiałość, trudności w budowaniu relacji;

W wolnym czasie uwielbiam gotować i piec, a jeszcze większą przyjemność sprawia mi przyjmowanie gości. Spędzam wieczory z kubkiem czarnej herbaty czytając reportaże i wszelkie nowości z zakresu medycyny. Przyjaciół traktuje jak rodzinę z wyboru, relacje są dla mnie najważniejsze. Jestem ulubiona ciocią wszystkich psów.

Koszt sesji:

Użyj naszej recepcji online. Wystarczy,
że klikniej „Rezerwuj” poniżej:

REZERWUJ

Zadzwoń, nasza recepcja odpowie
na wszelkie Twoje pytania i umówi wizytę.

+48 538 458 111

ZESPÓŁ

Group 97

MONIKA KASZUBA

psychoterapeuta, seksuolog, psycholog

„Wierzę, że budowa bezpiecznej, opartej o zaufanie relacji między terapeutą a klientem jest kluczowa w realizacji celów psychoterapii.”


czytaj więcej

ELŻBIETA STAWECKA

psychoterapeuta, specjalista od uzależnień, seksuolog

„Ty masz to, czego potrzebujesz i razem to znajdziemy”


czytaj więcej

NATALIA BĄK

pedagog, psychoterapeuta

„Dla mnie najważniejszy jest drugi człowiek. W gabinecie staram się wytworzyć atmosferę pełną bezpieczeństwa i empatycznego zrozumienia”


czytaj więcej

EWA PAWŁOWSKA

psycholog, pedagog, psychoterapeuta

„Odkrywanie, zrozumienie i akceptacja siebie jest również drogą do budowania satysfakcjonujących relacji ze sobą i z innymi ludźmi.”


czytaj więcej

MARIA DEPTA

psychoterapeuta, dramaterapeuta, arteterapeuta

„W pracy terapeutycznej, by wspierać klientów w  rozumieniu siebie i swoich uczuć, wykorzystuje kreatywne metody pracy oraz prace ze snem”


czytaj więcej

MARTA KROPLEWSKA

psycholog, psychoterapeuta

„Staram się stworzyć bezpieczną przestrzeń do terapii, aby stopniowo wspólnie z pacjentem pracować nad wyznaczonymi celami.”


czytaj więcej

dorota holc

DOROTA HOLC

psychoterapeuta

„Ciekawy paradoks polega na tym, że dopiero gdy zaakceptuje siebie takim jakim jestem, mogę siebie zmienić”- Carl Rogers


czytaj więcej

IWONA TOŁBIŃSKA

PSYCHOTERAPEUTA, PSYCHOLOG

” Możliwość towarzyszenia klientom w podróży ku samorealizacji i osobistemu spełnieniu jest dla mnie przygodą i przywilejem.”


czytaj więcej

MARCIN MICHALSKI

DIETETYK

„Zdrowe odżywianie jest kluczem do osiągnięcia optymalnego zdrowia oraz osiągania innych życiowych celów”


czytaj więcej

SPRAWDŹ PRZYKŁADOWE OPINIE O NASZYCH SPECJALISTACH

(Z SERWISU „ZNANY LEKARZ”)

Pani Iwona świetnie prowadzi rozmowę. Mimo mojego zamknięcia w sobie udało się przejść przez dręczące mnie sprawy.
Bardzo polecam.
Damian
Damian
Pani Iwona jest bardzo ciepłą osobą. Poczułam się przy niej bezpiecznie, cały czas miałam poczucie, że mnie słucha i stara się pomóc mi zrozumieć moją sytuację. To było pierwsze spotkanie więc przedstawiałam swoją sytuację. Ale dostałam kilka rad co powinnam dalej robić. I na pewno wrócę na kolejne spotkanie.
Ewa
Ewa
Współczująca, ciepła, pełna empatii. Pani Iwona ma olbrzymią wiedzę i doświadczenie 🙂 Leczę się na depresję i pierwszy raz udało mi się znaleźć kogoś kto rozumie moje problemy i jest przy tym niesamowicie zaangażowany w swoją pracę. Polecam wszystkim zagubionym!
Diana
Diana
Chyba nareszcie znalazłam kogoś kto potrafi mnie na prawdę słuchać a nie wmawiać co kolwiek, i właśnie tego mi było czeba.
Dziękuję bardzo, do zobaczenia w przyszłym tygodniu.
Kamila
Kamila
Pani Monika fantastycznie poprowadziła wizytę. Pacjent czuje się wysłuchany, jednocześnie czuje, że mógł się wypowiedzieć. Pozytywnym zaskoczeniem były wnioski na zakończenie wizyty.
P.M
P.M
Pani Monika jest ciepłą, miłą i empatyczną osobą. W gabinecie panuje przyjazna atmosfera, czuć zainteresowanie, uważnie słucha, przez co szybko i trafnie ocenia problem. Serdecznie polecam.
Joanna
Joanna
Miałam z panią psycholog fantastyczne spotkanie. Uważnie słuchała, tworzyła super atmosferę. Wyjaśniła mi zrozumiale wiele kwestii, z którymi do niej przyszłam. Polecam
DSU
DSU
Pani Monika z jednej strony jest bardzo profesjonalna, a z drugiej bardzo delikatna i uważająca. Potrafi szybko wyłuskać najważniejsze informacje, dzięki czemu wizyty są bardzo konkretne. Pani Monika zadaje pytania, które powodują, że sami dochodzimy do tego, co dla nas ważne. Wszystkie przebiegały w bardzo przyjaznej atmosferze.
Agata i Piotr
Agata i Piotr
Previous
Next

Umów się teraz online, wystarczy kliknąć i wybrać specjalistę.

Użyj naszej recepcji online. Wystarczy,
że klikniej „Rezerwuj” poniżej:

REZERWUJ

Zadzwoń, nasza recepcja odpowie
na wszelkie Twoje pytania i umówi wizytę.

+48 538 458 111

Designed by: Digital Progress

Centrum Psychoterapii i Terapii Seksuologicznej Monika Kaszuba, 02-001 Warszawa, Aleje Jerozolimskie 99/19, woj. mazowieckie, NIP: 5681596171 Tel: 538458111 E-mail: kontakt@jasnapsychoterapia.pl