Jasna Psychoterapia

Psychoterapia online – garść informacji

W Jasnej Psychoterapii możecie skorzystać zarówno z psychoterapii stacjonarnie, jak i w formie online. Psychoterapia online może się okazać dobrą alternatywą dla rozumianej w sposób tradycyjny terapii w formie stacjonarnej. Spotkania z psychoterapeutą w formie online są równie skuteczne i przebiegają w podobny sposób jak spotkania osobiste. Terapia w formie online różni się od terapii twarzą w twarz tylko formą komunikacji. Zapraszamy do zapisów na psychoterapię online pod numerem telefonu: 538 48 111.

Jak wygląda psychoterapia online?

Porada psychologiczna lub psychoterapia online przebiegają w ten sposób, że pacjent łączy się z terapeutą poprzez aplikację Skype lub Google Meet. W takiej formie rozmowa z psychologiem lub psychoterapeutą odbywa się w czasie rzeczywistym. 

Co jest potrzebne, żeby skorzystać z terapii online? 

Do skorzystania z psychoterapii lub konsultacji online potrzebne jest połączenie z internetem oraz telefon komórkowy, komputer lub tablet. Nie potrzeba nic więcej, tyle wystarczy. 
Korzystając z pomocy specjalisty w formie online warto zwrócić uwagę na nasze otoczenie. Warto zagwarantować sobie komfortowe miejsce do rozmowy, coś do picia oraz chusteczki higieniczne w zasięgu ręki tak by podczas terapii nie rozpraszać się szukaniem tych rzeczy po mieszkaniu. 

Czy terapia online jest skuteczna? Czy terapia online działa? 

Psychoterapia online jest równie skuteczna co psychoterapia realizowana w trybie stacjonarnym. Decydującym czynnikiem jest zaangażowanie po stronie pacjenta, które jest możliwe zarówno w formie online, jak i przy tradycyjnych spotkaniach.

Psychoterapia online Warszawa – jak można się umówić na konsultację online? 

Na konsultacje online można umówić się: 
 
1. Telefonicznie – pod numerem telefonu 538 458 111 
3. Przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie