Jasna Psychoterapia

Jestem dyplomowaną psycholożką i trenerką psychoedukacji oraz umiejętności społecznych. Ukończyłam Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuję się w pracy z nastolatkami oraz osobami dorosłymi, którzy odczuwają trudności o charakterze emocjonalnym, trudności z regulacją nastroju, motywacją, integracją potrzeb, rozumieniem własnych celów, czy trudności w komunikacji i relacjach międzyludzkich. Pracuję zarówno indywidualnie jak i grupowo.

Towarzyszy mi zasada poufności, nieoceniania i szacunku do indywidualnych potrzeb osób klienckich. W celu utrzymania najwyższej jakości pracy zgodnie z etyką zawodu, korzystam z superwizji, stale pogłębiam wiedzę i umiejętności szkoląc się oraz uczęszczając na psychoterapię własną. Moim celem w praktyce psychologicznej jest tworzenie bezpiecznej przestrzeni w oparciu o relację terapeutyczną na gruncie zaufania oraz akceptacji. Chcę zapewnić możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności, jak zadbać o własny psychiczny dobrostan, budować poczucie własnej wartości, możliwość zrozumienia schematów zachowań i reakcji oraz wprowadzenia konstruktywnych zmian. Oferuję pełne zaangażowanie we wsparcie i rozwój osobisty klientów i klientek. Pomagam w radzeniu sobie ze stresem i w momentach kryzysu psychicznego, zwiększając samoświadomość i poszerzając wachlarz umiejętności psychologicznych.

Przeprowadziłam wiele godzin warsztatów i treningów umiejętności społecznych oraz konsultacji psychologicznych. Pracowałam z osobami borykającymi się ze schizofrenią, zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Wspierałam osoby w kryzysie psychicznym oraz pragnącymi poprawić swoją jakość życia.

Swoje doświadczenie w praktyce psychologicznej zbierałam pracując w Centrum Innowacyjnej Profilaktyki Epsilon, Kawiarni Terapeutycznej, Stowarzyszeniu Rozwoju Psychoterapii i Psychiatrii Środowiskowej „Azaliowa”. Piszę artykuły o tematyce psychologicznej jako redaktorka w magazynie „Wiedza i Praktyka” oraz uczestniczę czynnie w konferencjach psychologicznych. Obecnie swoją ściekę zawodową kierunkuję na praktykę terapeutyczną oraz warsztatową w Centrum Psychoterapii Jasna.