Jasna Psychoterapia

NINA PUTYŃSKA

psycholog

Jestem dyplomowaną psycholożką i trenerką psychoedukacji oraz umiejętności społecznych. Ukończyłam Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuję się w pracy z nastolatkami oraz osobami dorosłymi, którzy odczuwają trudności o charakterze emocjonalnym, trudności z regulacją nastroju, motywacją, integracją potrzeb, rozumieniem własnych celów, czy trudności w komunikacji i relacjach międzyludzkich. Pracuję zarówno indywidualnie jak i grupowo. 

Towarzyszy mi zasada poufności, nieoceniania i szacunku do indywidualnych potrzeb osób klienckich. W celu utrzymania najwyższej jakości pracy zgodnie z etyką zawodu, korzystam z superwizji, stale pogłębiam wiedzę i umiejętności szkoląc się oraz uczęszczając na psychoterapię własną. 

Moim celem w praktyce psychologicznej jest tworzenie bezpiecznej przestrzeni w oparciu o relację terapeutyczną na gruncie zaufania oraz akceptacji. Chcę zapewnić możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności, jak zadbać o własny psychiczny dobrostan, budować poczucie własnej wartości, możliwość zrozumienia schematów zachowań i reakcji oraz wprowadzenia konstruktywnych zmian. 

Oferuję pełne zaangażowanie we wsparcie i rozwój osobisty klientów i klientek. Pomagam w radzeniu sobie ze stresem i w momentach kryzysu psychicznego, zwiększając samoświadomość i poszerzając wachlarz umiejętności psychologicznych. 

Przeprowadziłam wiele godzin warsztatów i treningów umiejętności społecznych oraz konsultacji psychologicznych. Pracowałam z osobami borykającymi się ze schizofrenią, zaburzeniami ze spektrum autyzmu. 

Wspierałam osoby w kryzysie psychicznym oraz pragnącymi poprawić swoją jakość życia. Swoje doświadczenie w praktyce psychologicznej zbierałam pracując w Centrum Innowacyjnej Profilaktyki Epsilon, Kawiarni Terapeutycznej, Stowarzyszeniu Rozwoju Psychoterapii i Psychiatrii Środowiskowej „Azaliowa”. 

Piszę artykuły o tematyce psychologicznej jako redaktorka w magazynie „Wiedza i Praktyka” oraz uczestniczę czynnie w konferencjach psychologicznych. Obecnie swoją ściekę zawodową kierunkuję na praktykę terapeutyczną oraz warsztatową w Centrum Psychoterapii Jasna.

 
 

Koszt sesji:

Użyj naszej recepcji online. Wystarczy,
że klikniej "Rezerwuj" poniżej:

REZERWUJ

Zadzwoń, nasza recepcja odpowie
na wszelkie Twoje pytania i umówi wizytę.

+48 538 458 111

ZESPÓŁ

Monika Kaszuba

MONIKA KASZUBA

psychoterapeuta, seksuolog, psycholog

„Wierzę, że budowa bezpiecznej, opartej o zaufanie relacji między terapeutą a klientem jest kluczowa w realizacji celów psychoterapii.”

ELŻBIETA STAWECKA

psychoterapeuta, specjalista od uzależnień, seksuolog

„Ty masz to, czego potrzebujesz i razem to znajdziemy”

Natalia Bąk

NATALIA BĄK

pedagog, psychoterapeuta

„Dla mnie najważniejszy jest drugi człowiek. W gabinecie staram się wytworzyć atmosferę pełną bezpieczeństwa i empatycznego zrozumienia”

Ewa Pawłowska

EWA PAWŁOWSKA

psycholog, pedagog, psychoterapeuta

„Odkrywanie, zrozumienie i akceptacja siebie jest również drogą do budowania satysfakcjonujących relacji ze sobą i z innymi ludźmi.”

MARIA DEPTA

psychoterapeuta, dramaterapeuta, arteterapeuta

„W pracy terapeutycznej, by wspierać klientów w  rozumieniu siebie i swoich uczuć, wykorzystuje kreatywne metody pracy oraz prace ze snem”

MARTA KROPLEWSKA

psycholog, psychoterapeuta

„Staram się stworzyć bezpieczną przestrzeń do terapii, aby stopniowo wspólnie z pacjentem pracować nad wyznaczonymi celami.”

DARIA BOREK

MEDIATOR, OFFICE MANAGER

„Uważam, że każdy człowiek ma w sobie wyjątkowe umiejętności. W myśl tej zasady, celem mojej pracy jest zrobić wszystko, aby pacjent nauczył się je wykorzystywać.”

IWONA TOŁBIŃSKA

PSYCHOTERAPEUTA, PSYCHOLOG

” Możliwość towarzyszenia klientom w podróży ku samorealizacji i osobistemu spełnieniu jest dla mnie przygodą i przywilejem.”

MARCIN MICHALSKI

DIETETYK

„Zdrowe odżywianie jest kluczem do osiągnięcia optymalnego zdrowia oraz osiągania innych życiowych celów”

SPRAWDŹ PRZYKŁADOWE OPINIE
O NASZYCH SPECJALISTACH

(Z SERWISU "ZNANY LEKARZ")

Umów się teraz online, wystarczy kliknąć i wybrać specjalistę.

Użyj naszej recepcji online. Wystarczy,
że klikniej "Rezerwuj" poniżej:

REZERWUJ

Zadzwoń, nasza recepcja odpowie
na wszelkie Twoje pytania i umówi wizytę.

+48 538 458 111